Fibromiyalji, kronik bir ağrı sendromudur ve vücudun belirli bölgelerinde bulunan kasları ve dokuları etkiler. Bu durum genellikle kalça, sırt, boyun ve omuzları etkiler ve sıklıkla kadınlarda görülür.

Fibromiyalji belirtileri arasında ağrı, kas spazmları, yorgunluk, uyku problemleri ve hafıza problemleri sayılabilir. Fibromiyalji tedavisi genellikle ağrı kesiciler, antidepresanlar ve egzersizler gibi çeşitli yöntemler kullanılarak yapılır. Ancak, bu durumun tam olarak tedavi edilemediği ve bazı insanların yaşamlarını olumsuz etkilediği de unutulmamalıdır.

Fibromiyalji hastaları, ağrı ve diğer şikâyetleri anlatamadıkları için doktor doktor dolaşırlar. Ama hiçbir teşhis ve tanı konulamaz. Bu kişiler sabahları yataktan kalkamıyor ve sürekli ağrılar çekiyorlar. Stresli toplantılarda bile ağrıları çok şiddetli ve konsantre olamıyorlar.

Fibromiyalji tedavisi için genelde Ağrı kesiciler, kas gevşeticiler ve kortizonlar verilir. Bu ilaçlar geçici bir süre ağrılarınızı hafiflettiği için işe yarıyor gibi görünürler, ancak aslında sizi tamamen iyileştirmezler. Fibromiyalji tedavisinde verilen ilaçlar ciddi yan etkileri olan ve sadece kısa bir süre problemi baskılayan ilaçlardır.

Fibromiyalji olan kişilerin doğal ve organik gıdaları tercih etmeleri, bu durumun belirtilerini azaltmaya yardımcı olabilir. Özellikle anti-inflamatuar özelliği olan gıdaların tüketimi, fibromiyalji ağrılarını azaltmada faydalı olabilir. Bu gıdalar arasında yeşil yapraklı sebzeler, avokado, turp, ceviz, keten tohumu ve balık yağı sayılabilir. Ayrıca, C ve E vitaminleri de fibromiyalji belirtilerini azaltmada yardımcı olabilir.

Bu vitaminleri içeren gıdalar ise kivi, portakal, havuç, ıspanak ve kırmızı biberdir. Fibromiyalji olan kişilerin bu gıdaları dengeli bir şekilde tüketerek, doğal yöntemlerle belirtilerini azaltmaya çalışmaları faydalı olabilir.

Painless Night GLU ürününün Fibromiyalji etkisi:

Painless Night GLU , doğal bileşenlerden oluşur ve fibromiyalji ağrılarını azaltır. Geceleri daha iyi bir uyku kalitesi sağlar ve vücudunuzu rahatlatır.

İçeriğinde ki Kore Kırmızı ginsengi, ülkesi olan Güney Kore’de yetişen bir bitkidir ve yüzyıllardır tıbbi amaçlar için kullanılmaktadır. Bu bitki, anti-inflamatuar ve stres azaltıcı özelliklere sahip olduğu için, fibromiyalji belirtilerini azaltmada faydalı olabilir.

İçeriğinde bulunan Glukosamin, eklemlerin sağlıklı bir şekilde çalışmasını destekleyen bir maddedir. Bu madde, eklemlerde bulunan kıkırdak dokusunun yapısını korur ve bu dokunun zarar görmesini önler. Bu nedenle, glukosamin eklem ağrılarını azaltmada faydalı olabilir ve fibromiyalji belirtilerini azaltmaya yardımcı olabilir.

Son olarak, Su tüketin, Su vücuttaki toksinlerin atılmasını sağlar ve fibromiyalji hastalarının ağrılarını hafifletir. Günde en az 8 bardak su içmeyi beslenme kılavuzuna dahil edin.

Hemen deneyin ve ağrılarınızdan kurtulun.

Painless Night Glu ürünü nereye yapıştırılır.

Yukarıda gösterildiği gibi tecrübelerimizden edinmiş olduğumuz bilgiler ışığında Painless Night Glu’nun Fibromiyalji için yapıştırma noktaları şu şekildedir: Pilot bölgede tüm bant ve ağrı olan bölgeye yarım bant olmak üzere 1,5 adet One More Painless Night GLU bandı uygulanmalıdır.

Öneriler:

1- İlk uygulama süresi 24 saat olmalıdır, Sonraki günlerde 48 saat boyunca uygulanacaktır.
2- Su tüketimi arttırılmalıdır.
3- Tavsiye edilen en az kullanım süresi iki (3) ay dır.
4- Omevia, Dekamin, Slim Style Ürünlerinin sonraki kürlerde kullanılması önerilir.

Bu yazıda yer verilen tüm bilgi ve öneriler bilimsel destekli makaleler baz alınarak, genel bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup herhangi bir uzman tavsiyesi içermemektedir. Sayfa içeriğinde tavsite edici ürün içeriğine yer verilmiştir.

Bu içerik hoşunuza gittiyse, lütfen uygulama sonrası siz de görüşlerinizi ve tecrübelerinizi yorum olarak belirtin. Paylaşımlarınız başkalarının bu bilgiye ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Published On: Aralık 12th, 2022Last Updated: Aralık 12th, 2022Categories: 0 Comments

Leave A Comment