Aradığımız aday mısınız?

– BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN

Aradığımız
Aday mısın?

Elbette her iş herkese göre değildir. Ancak insan zorunda kalırsa ya da isterse öğrenebilir, yeni beceriler & deneyimler kazanabilir. Sende herkes gibi çay – kahve içiyor, günlük kişisel bakım ve cilt bakım ürünleri kullanıyor, arada gıda takviyeleri ile de sağlığına destek oluyorsan bu iş tam da sana göre olabilir.

Ödüllere Doymana Şirket

– ONEMORE INTERNATIONAL

Ödüllere
Doymayan Şirket.

Kurulduğu günden bugüne, One More International’ın ulaşmış olduğu kalite, kapasite ve geniş ticaret ağı ile Türkiye’de, Avrupa’da, Asya’da, Güney ve Merkez Amerika’da, sektörün öncü girişimcisi ve rol belirleyicisi olmayı başarmıştır.

One More ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın.

0 M+
Memnun Müşteri
%0
Müşteri Memnuniyeti
0+
Ülkede Mikro İhraçat
0 B
Üzerinde Kayıtlı Distribütör

Kendi İşinizin
Patronu Olun.

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verin. Esnekliğin iş-özel hayat dengesi bakımından son derece olumlu etkiler yarattığının kanıtlandığı bir ortamda, aradığınız fırsat bu olabilir. Kendi ekibinizi oluşturun ve yaşam tarzınıza uygun bir iş kurun.

Avantajlarınız

  • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

  • Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.

  • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.

Kendi işinizin patronu olun

– DOĞRUDAN SATIŞ Sektöründe

Birlite Başaralım.

Doğrudan Satış sektöründe ticaretin en özgür şekli olan Ağ Pazarlama (Network Marketing) mesleğine doğru bir noktadan başlamak ve kendi işini kurmak istiyorsan bize ulaşabilirsin.

Değişime yön verin

Değişime
YÖN VERİN.

Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın. Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız One More Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

Mentörlük ve arkadaşlık ilişkisini aynı anda kurun. Müşterilerin eski alışkanlıklarını geride bırakmalarına, beslenme alışkanlıklarını iyileştirmelerine ve aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olun. One More Fırsatını benzersiz kılan, Distribütörlerine atfettikleri değerdir. Şimdi aramıza katılın ve fark yaratın.

Tüm dünyada milyonlarca kişi One More International kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de bizimle kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! One More International ile fırsatlarla dolu dünyanın kapılarını şimdi açın!

* Doldurulması zorunlu alan

Tüm dünyada milyonlarca kişi One More International kariyer fırsatları ile keyifli vakit geçirerek para kazanıyor.

Siz de bizimle kariyer fırsatları ile hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz! One More International ile fırsatlarla dolu dünyanın kapılarını şimdi açın!

* Doldurulması zorunlu alan