Painless Night GLU2023-01-20T04:09:01+03:00

2 Adet Painless Night GLU

1730₺
 • Ücretsiz Danışmanlık
 • Kişiye Özel Katalog
 • 2 adet 25li 100 günlük kullanım
 • 1 Adet Vitamin bandı
 • Ücretsiz Kargo

1 Adet Painless Night GLU

1200₺
 • Ücretsiz Kargo
 • 25li paket 50 gün kullanım

Canlı Destek – Satın al

One More International ürünleri sadece Bağımsız One More Distribütörleri aracılığıyla satılmaktadır ve ürünler mağazalarda mevcut DEĞİLDİR. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size yardımcı olacak ekip arkadaşımıza aşağıdan ulaşınız.

WhatsApp’ta bilgi almak için aşağıda müsait olan temsilcilerimize tıklayıp konuşmaya başlayabilirsiniz.

Canlı Destek

Painless Night GLU

One More Painless Night GLU, içeriğindeki antik otlar, mineraller ve elementlerin oluşturduğu bileşimle kas ve dokularda enerji oluşturarak vücut direncini arttırır.

Paket içeriği 25 adet bant / 50 günlük kullanım

Ürün İçeriği

Kırmızı Kore Ginsengi • Glukozamin • Gümüş İyonu • Saponin • Organik Germanyum • Kalsiyum • Magnezyum

2 Adet Painless Night GLU

1730₺
 • Ücretsiz Danışmanlık
 • Kişiye Özel Katalog
 • 2 adet 25li 100 günlük kullanım
 • 1 Adet Vitamin Bandı
 • Ücretsiz Kargo

Teknolojik imkânlar sayesinde günümüzde sağlık alanına özel geliştirilmiş birçok ürüne ulaşılması mümkündür. Kullanımı gitgide yaygınlaşan bu ürünlerden biri de ağrı bandıdır. Bunlar vücutta ağrıyan ya da tutulan yerlere yapıştırılarak kullanılır. Bu sayede ağrı hafifleyerek kademeli olarak giderilebilir. Sunduğu kullanım kolaylığının yanı sıra etkisini hızlı göstermesiyle bilinir. Ağrı bandı satın alınırken kaliteli bir marka seçimi yapmak önemlidir. Bu alanda en çok tercih edilenlerden biri, One More ağrı bandı, one more sağlık bandıdır. Hafif olması, kolay kullanımı ve kaliteli malzemelerden üretiliyor olması gibi özellikleri, One More sağlık bandını kullanıcıların gözdesi hâline getirir. Ağrı bandını kullanabileceğiniz alanlar kısaca şunlardır:

Kore Kırmızı Ginseng’in Faydaları

 • Kore ginsengi, tüm vücut sistemlerinin dengelenmesine yardımcı olur. Etki alanı böylesine geniş olduğu için tüm vücudu kuvvetlendirdiği söylenebilir.

 • Kore ginsengi, zihinsel ve fiziksel stres ile bağlantılı hastalıkların etkilerini azaltmada etkilidir. Kronik anksiyete, yorgunluk gibi problemler; sıkça stresli koşullara maruz kalmak gibi durumlarda zihinsel dayanıklılığı arttırabilir.

 • Konsantrasyon eksikliğini gidermede de etkili olduğu bilinmektedir. Zihinsel performansı arttırarak bu gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olur.

 • Kore ginsengi antioksidandır. Bu sayede vücuttaki bağışıklık sistemi hücrelerinin sayısını arttırarak bağışıklık sistemi sağlığını destekleyebilir.

 • Kötü kolesterolü azaltıcı etkiye sahip olduğu bilinir. Karaciğeri toksinlerden temizleyebilir.

 • Kandaki kortizol hormonu düzeylerini düşürebildiği bilinmektedir. Bu etkisi ile diyabet hastaları için son derece faydalı olabilir.

 • Kore ginsengi üzerine yapılan çeşitli araştırmalar, bu bitkinin sperm artışına neden olarak erkeklerde cinsel performansı arttırıcı bir etkiye sahip olabileceğini göstermektedir.

 • Strese karşı son derece faydalıdır. Öyle ki bu konuda en başarılı şifalı bitki olduğu düşünülmektedir.

 • Vücut direncini ve dayanıklılığı arttırır, enerji düzeylerini yükseltir, atletik performansı geliştirir.

 • Bazı araştırmalar, Kore ginsenginin tümör hücrelerinin büyümesini yavaşlatabileceğini, hatta durdurabileceğini öne sürmektedir.

 • Kore ginsenginin kadınlarda hafıza merkezini uyarıcı bir etkisi olabileceği de düşünülmektedir.

 • Eski Çin kaynakları, bu şifalı bitkinin kalp, akciğer, sindirim sistemi organları, karaciğer ve böbrekler üzerinde tonik etkisine sahip olduğunu söylemektedir. Kore ginsengi ayrıca ruhsal düzeni sağlayıcı, zihin açıcı, vücut enerjisini arttırıcı bir şifalı bitki olarak anlatılmaktadır.

Sıkça sorulan sorular

One More Sağlık Bandının Kullanımı Pratik mi?2022-11-21T12:29:48+03:00

One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı kullanımı çok pratiktir. Bantların ağrıyan bölgeye sağlam bir şekilde yapıştırılmasıyla kullanılır. Uygulama yapılacak bölgenin ıslak ve aşırı tüylü olmaması tavsiye edilir. Yapıştırdıktan sonra kısa bir süre yüzeyini ovalayın. Ağrıyan bölgeye doğrudan temas ettiği için One More ağrı bandı bölgede etkisini göstermeye başlar. Günlük kullanım açısından rahatlık sağlar ve uygundur. Tüketicinin kolaylıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanan One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı yorumları da olumlu yöndedir. Uzak doğu tıbbı ve modern ilaç yöntemlerini birleştiren bitki özlü bir formüle sahip ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

One More Sağlık Bandını Kimler Kullanır?2022-11-21T12:28:15+03:00

One More ağrı bantı 25 adet sağlık bandı her yaşta kullanıma uygundur. Kas ve eklem ağrılarının giderilmesini sağladığı için sık sık spor yapan kullanıcılar için de uygundur. Kronik ağrı sorunu olan kullanıcıların yaşam kalitesini yükselteceği gibi her gün kullanıma da uygundur. Romatizma ağrısı çeken yaşlıların ağrılarını rahatlatır. Buna ek olarak One More ağrı bantı 25 adet sağlık bandı uygulanan bölgedeki kılcal damarları uyarır, bu sayede vücudu harekete geçirir ve canlılık sağlar. Hücre üretimine yardımcıdır. Damarları uyarıcı ve rahatlatıcı etkisiyle varis gibi kılcal damar kaynaklı rahatsızlıkların tedavisinde de yardımcı olur. İçerdiği özel bileşenler sayesinde vücuttaki stres ve gerginlik düzeyini azaltmaya yardımcı olur. Uyku sorunu olan kullanıcıların rahatlamasında etkili olarak sağlıklı ve derin bir uyku deneyimi sunar.

One More Bandrollü 25 Adet Sağlık Bandı Özellikleri2022-11-21T12:26:26+03:00

One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı çoğunlukla etkili ağrı kesici özelliği sebebiyle tercih edilir. Ağrıyan bölgelerin tedavisinde kullanılan One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı ürünü çeşitli özelliklere sahiptir. Bantlar içerdiği özel maddeler sayesinde kullanıcının ağrıyan bölgelerindeki acıyı azaltarak yaşam kalitesini artırmayı hedefler. One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı Painless Night GLU ürünü vücudun çoğu noktasında kullanılabilir olarak tasarlanır. Üstelik spesifik ağrı türleriyle sınırlı değil, vücuttaki genel ağrı problemlerini ve eklem ağrılarını ortadan kaldırmaya yöneliktir. Bel, boyun ve sırt gibi sık sık ağrı çekilen bölgelerde etkilidir. Diğer kas, kemik ve eklem bölgelerindeki bağları kuvvetlendirir. One More bandrollü ağrı bandı 25 adet sağlık bandı ağrı kesici etkiye sahiptir.

One More Tam Olarak Nedir?2022-11-03T15:57:37+03:00

2014 yılında ticari hayatına başlayan One More International, “Temiz Network Marketing Sahası Oluşturma” misyonu ile faaliyetlerine başlamış olup, bu misyonu kendine daimi hedef olarak belirlemiştir. Nitelikli ürünleri ile girişimcilerine, küresel pazarda kazanç fırsatı sunmaktadır. Bu organizasyonun temelleri atıldıktan sonra yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına, sonrasında Avrupa’ya ve Avrupa’dan tüm global pazara açılmaya başlayan One More International, Dünya’nın 15 farklı noktasında kurumsal yapılarını kurarak küresel ticaretin iddialı oyuncularından biri olmuştur.

One More Bantları Ne İşe Yarıyor?2022-11-03T15:57:00+03:00

Yapılan sağlam AR-GE çalışmaları sonucunda üretilen toplamda 11 çeşit ürüne sahibiz. Üstelik bu ürünlerin her biri kişinin bir çok farklı açıdan günlük ihtiyacını karşılayabiliyor.

Ürünlerimizi 2 farklı amaç için kullanabilirsiniz:

Sağlık probleminizden kurtulmak için tedavinin yanı sıra destek amaçlı.
Hastalıklarla uğraşmadan daha dinç ve daha aktif olmak için takviye amaçlı.

One More Ürünleri Nasıl Kullanılır?2022-11-03T15:55:46+03:00

Her bir ürün kendine has kullanım yöntemine sahiptir. Bizlere ulaşarak hangi ürünün sağlık probleminiz için size daha iyi geleceğini belirleyebilir ve nasıl kullanacağınız konusunda yardımcı olabiliriz.

Ürünlerin Bir Yan Etkisi Var mı?2022-11-03T15:55:21+03:00

Eğer kendiniz için doğru ürünü belirler ve sizler için belirlemiş olduğumuz kullanım programına uyarsanız hiç bir yan etki ile karşılaşmazsınız.

Kesin Sonuç Alır mıyım?2022-11-03T15:55:02+03:00

One More ürünleri son 8 yılda, bir çok kişinin sağlık probleminden kurtulmasına ve yaşamlarını daha kaliteli hale getirmelerine yardımcı olmuştur. Size özel belirlenen ürünlerle kısa zamanda ilerleme kaydeceğinizi düşünüyoruz.

Nasıl Üye / Bayi Olabilirim?2022-11-03T15:54:08+03:00

Bizimle Sağda bulunan iletişime yollarını kullanarak veya eposta yolu ile iletişime geçerek üyelikler hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Nasıl Sipariş Verebilirim?2022-11-03T15:52:49+03:00

Sipariş vermek için önce doğru ürünü ve programı belirlememiz gerekiyor. Bize ulaşırsanız size daha iyi yardımcı olabiliriz.

Sağlık bakanlığı onayı var mı?2022-11-02T16:24:10+03:00

WHO ( Dünya sağlık örgütü )
FDA ( Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi )
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU ONAYI
CE İşareti
Ürünlerin AB teknik düzenlemelerinin tüm gereksinimlerini karşıladığını ve herhangi bir teknik engelle karşılaşılmadan AB üyesi ülkeler arasında dolaşabileceğini ifade eder. Avrupa’ya Uygunluk anlamına gelen bu işaret, ürünlerin minimum güvenlik, sağlık ve çevre gereksinimleri açısından denetlendiğini/değerlendirildiğini gösterir.

Tüm Sertifikaları incelemek için buraya tıklayınız

Painless Night GLU hangi hastalıklara iyi gelir2022-11-02T16:15:42+03:00

Mafsal, eklem romtizmalarını rahatlatır, bağışıklılık sistemini güçlendirir, cinsel fonksiyonları düzenler, menopoz ağrılarını azaltır ve ruhsal çöküntüye engel olur.

Uzman Yorumları

içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar. Enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknolojisi, önümüzdeki dönemlerde, güvenli olması açısından, enjeksiyon yönteminin de önüne geçecektir. İçeriğindeki bu değerli maddeler ile One More Painless Night GLU’yu, bir şifa deryası olarak adlandırabiliriz. Kliniğime gelen hastalarıma bizzat kullandırdığım One More Painless Night GLU, önümüzdeki yıllarda binlerce kişinin sıkıntısına çözüm olacaktır.
Dr. Marziye Dzadahidze, İç Hastalıkları ve Akapunktur Uzmanı
Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği One More Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür. Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’ Hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum…
Dr. Duha Sertkaya, Diş Hekimi