Dekamin

One More Dekamin bandı, içeriğinde barındırdığı D, K, C vitaminleri bileşenleriyle bağışıklık sistemimizi güçlendirerek bizi kötücüllerden korurken, içeriğindeki magnesium etkisiyle daha enerjik ve zinde hissetmenizi sağlar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Kişiye özel danışmanlık verebilirim?

D3 Vitamini

Güneş ışınlarının yardımıyla sadece deri yoluyla alınabildiği için “güneş ışığı vitamini” olarak da bilinen D vitamininin vücudumuzca yeteri oranda alınması “iskelet sistemimiz” ve diş sağlığımızın gelişimi için oldukça önemlidir. Yapılan çalışmalar D vitamini takviyesinin “prostat kanserine” ve “diyabete” karşı koruyucu potansiyele sahip olabileceğini ortaya koymuştur.

 • Cilt hücrelerinin gelişmesi ve onarılmasında rol oynuyor.

 • Cildin korunması ve genç kalmasında etkili oluyor.

 • Sivilce ve akne üretiminin yavaşlamasına yardımcı oluyor.

 • Tüm cilt ile birlikte saç ve tırnakların güçlenmesini de sağlıyor.

K2/MK7 Vitamini

K Vitamini doğal olarak bazı sebzelerde bulunabilir, bununla birlikte bağırsaklarımızda bulunan yararlı bakteriler tarafından üretilir. K vitamini temel olarak kardiyovasküler sistemde pıhtılaşma sorunlarını düzene koymakla görevli olduğu için önemli bir vitamindir.

 • K1 vitamini, kanama olduğunda pıhtılaşma sisteminin önemli faktörlerinden biridir.

 • K2 vitamini, kandaki kalsiyumun kemiklerde ve dişlerde kalsiyum birikmesini sağlayarak bu dokuların güçlenmesini sağlar.

 • Kalsiyumun damar ve böbrek gibi dokularda birikmesini azaltarak damarların kireçlenmesini önlemeyi sağlar.

Antibiyotikler bağırsaktaki K vitamini üreten bakterileri yok edebilir. Antibiyotiklerin birkaç haftadan daha uzun süre kullanılması K vitamini seviyelerini düşürebilir. Uzun süreli antibiyotik kullananlardan iştahı zayıf olan kişiler K vitamini eksikliği açısında daha büyük risk altındadır.

Magnezyum

Magnezyum, insan vücudunda 300’den fazla enzim reaksiyonunda rol oynayan önemli bir mineraldir. Birçok işlevi arasında kas ve sinir işlevine yardımcı olmak, kan basıncını düzenlemek ve bağışıklık sistemini desteklemek yer alır.

 • Vücuttaki kalsiyum ve potasyumunun işlevini artırır.

 • Magnezyum hücrelerimizi alüminyum, nikel, kadmiyum, civa ve kurşundan gibi zararlı elementlerden de korur.

 • Kalsiyum ve D vitamini seviyelerini düzenlemeye yardımcı olur.

D vitamini, sağlıklı kemik fonksiyonlarını sürdürmek için kalsiyum ve fosfat dengesini düzenler. İskelet kası, kalp, diş, kemik ve diğer pek çok organ magnezyumun fizyolojik işlevlerini sürdürmesini gerektirir. Ayrıca vitamin D’yi harekete geçirmek için magnezyum gerekir.

C Vitamini

C vitamini önemli bir antioksidandır.

C vitamini, bağışıklığı ciddi anlamda güçlendirmektedir.

 • Kronik hastalıklara yakalanma riskini azaltmaktadır.

 • Kan lipidlerini dengeler. Yüksek kolesterol ve trigliserid düzeylerini dengeler.

 • Demir emilimini arttırır ve kansızlığı önler.

 • Bağışıklık sistemini güçlendirir. Beyaz kan hücrelerinin üretiminde yardımcıdır.

 • Beyin Fonksiyonlarını Destekler.

Vücuttaki hücrelerini toparlarken ayrıca bağışıklık hücrelerinin artmasına yardımcı olur ve birçok metabolizma ile vücut direncinin artmasına destek sağlar.

D vitamini, vücuttaki çeşitli sistemlerde ve 200’den fazla gen üzerinde güçlü etkileri olan önemli bir vitamindir. Vücudunuzun kalsiyumu emmesini ve kemiklerinizin sağlıklı büyümesini desteklemeye yarar. Eksikliği çocuklarda kemiklerin sertleşmemesine ve kolay kırılmasına, yetişkinlerde ise şekilsiz kemiklere (osteomalazi) sebep olur.

Diğer önemli vücut fonksiyonları için de gerekir. Bağışıklık sistemini ve kas ve sinir sistemini düzenler. Ayrıca insan hücrelerinin yaşam döngüsünde önemli rol oynar.

Nasıl Kullanılır

Temiz ve kuru cilde yapıştırın.

24 saatte bir değiştirilmeli ve en az 16 saat kullanılmalıdır. Kalıcı sonuçlar elde etmek için en az 3 ay düzenli kullanım gereklidir.

Uzman Yorumları

içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar. Enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknolojisi, önümüzdeki dönemlerde, güvenli olması açısından, enjeksiyon yönteminin de önüne geçecektir. İçeriğindeki bu değerli maddeler ile One More Painless Night GLU’yu, bir şifa deryası olarak adlandırabiliriz. Kliniğime gelen hastalarıma bizzat kullandırdığım One More Painless Night GLU, önümüzdeki yıllarda binlerce kişinin sıkıntısına çözüm olacaktır.
Dr. Marziye Dzadahidze, İç Hastalıkları ve Akapunktur Uzmanı
Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği One More Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür. Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’ Hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum…
Dr. Duha Sertkaya, Diş Hekimi