Omevia

One More Omevia ile vücudunuzun ihtiyacı olan ve vücutta üretilemeyen yağ asitleri olan Omega 3’ü alın. Omega 3, yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır ve kalp damarlarınızı koruyarak cildinizi yeniler. Sağlıklı bir yaşam için One More Omevia Omega 3’ü tercih edin.

İçeriği

27 Adet / 24 Günlük

Omega 3

Omega 3, insan metabolizması için son derece önemlidir. Omega 3’ün bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve enflamatuar süreçleri azalttığı gösterilmiştir.

One More Omevia Omega 3 ile kalp hastalıklarının riskini azaltabilir, göz sağlığınızı ve beyin sağlığınızı destekleyebilir, depresyon ve anksiyete belirtilerini hafifletebilirsiniz. Ayrıca, Omega 3’ün balık yağından farklı olduğunu ve EPA ve DHA oranı yüksek ürünler tercih edilmesi gerektiğini bilmek önemlidir.

One More Omevia ile sağlıklı bir yaşamın anahtarı Omega 3’ü keşfedin.

CoQ10

One More Omevia ile sağlığınızın en önemli bileşenlerinden biri olan CoQ10‘un muhteşem faydalarını keşfedin. Bu inanılmaz bileşen, hücrelerinizdeki enerji üretimine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda serbest radikallerin neden olduğu zararlardan sizi korur ve gençleştirir.

Bu inanılmaz bileşenle birlikte, One More Omevia sizi sağlıklı bir yaşama doğru harekete geçirmeye çağırıyor. CoQ10’un yaşlanmayı yavaşlatan, cildinizi koruyan, kalp-damar sağlığınızı koruyan, diyabeti önleyen, kolesterol ilaçlarının yan etkilerini azaltan ve beyin sağlığınızı koruyan özellikleri, sizi hayatınızın en iyi versiyonuna taşımaya yardımcı olacak.

Kendinize bir iyilik yapın ve One More Omevia’nın muhteşem CoQ10 formülüne güvenin. Kendinizi daha sağlıklı, daha mutlu ve daha enerjik hissedin.

DHEA

One More Omevia’nın içeriğindeki DHA, normal beyin fonksiyonları için en önemli omega 3 yağ asitidir. Bu yüzden uzmanlar, normal beyin fonksiyonlarının korunması için DHA desteğinin hayati öneme sahip olduğunu belirtiyorlar. Ayrıca, yeterli miktarda DHA alımı normal görme yeteneğinizi de koruyacaktır.

Bununla birlikte, One More Omevia size daha fazlasını sunar. Cildinizin ışıltısını korurken, gözlerinizin sağlığına da destek olur. Ayrıca, öğrenme sürecinizin gelişimi, kalp sağlığınızın korunması ve kronik hastalıklara karşı korunma süreciniz gibi hayati fonksiyonlar da desteklenir.

Sağlığınıza yatırım yaparak kendinize en iyi bakımı sağlayın. One More Omevia’yı seçerek beyin, cilt ve göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Yaşamınızın en iyi haline adım atmak için One More Omevia’nın harika formülünden yararlanın.

Pregnenolone

Düşüncelerinizi daha keskin ve net tutmak için, pregnenolonu deneyin! Vücudunuzun doğal olarak ürettiği bu önemli steroid hormon, progesteron, DHEA ve östrojen gibi diğer hormonların üretiminde kritik bir rol oynar.

One More Omevia ile güçlendirilmiş pregnenolon takviyesi, öğrenmeyi ve hafızayı geliştirir, derin uykuyu artırır, demir emilimini arttırır ve kansızlığı önler. Şizofreni belirtilerini düzeltir ve bağışıklık sisteminizi dengeler.

Hafızanızı keskin tutmak için One More Omevia pregnenolon takviyesini deneyin ve potansiyelinizi keşfedin!

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Kişiye özel danışmanlık verebilirim?

Uzman Yorumları

içeriğindeki Altın Kore Kırmızı Ginseng, Saponinler, Glucosamine ve Gümüş İyonlarını, TTS teknolojisi ile, sağlık açısından faydalarının saymakla bitmeyeceği bu bileşenleri, gözenekler vasıtası ile kılcal damarlara ileterek, vücuda entegrasyonunu sağlar. Enjeksiyon yönteminden sonra en etkili yöntem olan TTS teknolojisi, önümüzdeki dönemlerde, güvenli olması açısından, enjeksiyon yönteminin de önüne geçecektir. İçeriğindeki bu değerli maddeler ile One More Painless Night GLU’yu, bir şifa deryası olarak adlandırabiliriz. Kliniğime gelen hastalarıma bizzat kullandırdığım One More Painless Night GLU, önümüzdeki yıllarda binlerce kişinin sıkıntısına çözüm olacaktır.
Dr. Marziye Dzadahidze, İç Hastalıkları ve Akapunktur Uzmanı
Günümüz hayat şartlarından kaynaklanan stresin ve sağlıksız beslenmenin sebep olduğu, bedenimizin hemen her bölgesinde ortaya çıkan ağrıların ve daha birçok hastalığın tedavisinde; içerisinde ihtiva ettiği antik otlar, birtakım iyon, element ve minerallerin TTS (Transdermal Dalga Teknolojisi) ile vücudumuza nüfuz ederek etkisini gösterdiği One More Painless Night GLU sağlık bantları, destekleyici anlamda son derece etkili bir üründür. Bilhassa kardiyovasküler sistemde, kan dolaşımını rahatlatması ve bağışıklık sistemini güçlendirmesi sebebiyle, herhangi bir hastalığı olmayan, sağlıklı kişilerin bu bantları kullanmasını özellikle tavsiye ediyorum. Çünkü ‘tedbir her zaman tedaviden ucuzdur.’ Hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum…
Dr. Duha Sertkaya, Diş Hekimi